Ви тут:  Головна Події З Міжнародним днем студента!

З Міжнародним днем студента!

Шановні студенти Педагогічного факультету!

Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем студентства! Це свято – не лише можливість відзначити молодість, енергію та жагу до знань, а й нагода ще раз подякувати вам за ваші зусилля, наполегливість і самовідданість.

Студентство відіграє важливу роль у розвитку суспільства і є особливим етапом у житті людини, коли формується її світогляд, закладаються основи майбутньої професії.

Дорогі здобувачі! Ми знаємо, що ви – талановиті, амбітні та працьовиті. Ви є майбутнім нашої країни, і ми віримо, що ви досягнете великих вершин у житті.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у навчанні та творчості, справжніх перемог і реалізації всіх ваших мрій та прагнень! Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, позитивом і новими відкриттями.

Будьте сміливими, наполегливими та впевненими у собі. Творіть майбутнє нашої України!

З повагою і найкращими побажаннями

декан Тарас ОЛЕФІРЕНКО та

колектив Педагогічного факультету