Ви тут:  Головна Події Вітаємо з відзнакою активну учасницю студентського самоврядування!

Вітаємо з відзнакою активну учасницю студентського самоврядування!

17 листопада 2023 року відбулося нагородження найкращих і найактивніших представників студентської молоді УДУ імені Михайла Драгоманова. Серед нагороджених вітаємо з відзначенням Грамотою Анну Радченко – голову Студентського парламенту Педагогічного факультету. Щиро дякуємо Анні за активну громадську позицію та невпинний рух і натхненну участь у житті факультету й університету.

17.11.23 Радченко Анна

Зібрання студентства з адміністрацією університету УДУ імені Михайла Драгоманова та представниками Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації було організовано з нагоди відзначення Міжнародного дня студентів!

На зустріч разом зі студентами завітали ректор університету – академік Віктор Андрущенко, проректор з науки – Григорій Торбін, очільниця Центру гуманітарної та молодіжної політики – Таміла Новіцька, декани факультетів Тарас Олефіренко та Ірина Маркусь, Голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів – Станіслав Цибін, голова Студентського парламенту – Дарʼя Жукова.

Зі свого боку Шевченківську адміністрацію представляли: т.в.о. голови адміністрації – Олександр Поповцев, заступник керівника апарату – Євгеній Данілов, начальник відділу внутрішньої політики – Ірина Головатенко, голова Громадської ради – Павло Білоножко.

За час спілкування встигли обговорити важливі питання, які турбують молодь у часи війни, та намітити спільні проєкти!

Пишаємося наймолодшими й найактивнішими представниками нашої академічної спільноти! Ваш внесок вкрай важливий для розвитку та майбутнього нашої України.

17.11.23 Радченко Анна