Ви тут:  Головна Події Тепла зустріч першокурсників із деканом на Педагогічному: смачно, душевно та продуктивно

Сьогодні в кабінеті декана Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відбулася зустріч із першокурсниками-психологами. Студенти Борисюк Діана, Кравченко Віталій, Щипанська Софія, Мітленко Вікторія та Левченко Данііл завітали, щоб подякувати деканові за підтримку студентських ініціатив та поспілкуватися з Тарасом Олексійовичем у неформальній обстановці.

У приємній атмосфері за чашкою запашної кави (ароматного чаю) та під неймовірно смачний торт, який приготував один зі студентів, декан та першокурсники обговорили студентське навчання та дозвілля.

Здобувачі поділилися своїми враженнями про опанування освітніх програм: про те, які дисципліни їм особливо подобаються, а які – викликають труднощі. Також студенти розповіли, як вони проводять свій вільний час. Тарас Олексійович поцікавився, чи є у студентів якісь побажання щодо навчання, запропонував долучитися до роботи факультетських організацій, таких як Студентське наукове товариство, Служба психологічної підтримки, Освітній хаб тощо.

На завершення зустрічі декан подякував першокурсникам за хорошу ініціативу та запропонував зробити такі зустрічі системними, щоб допомогти студентам і викладачам краще розуміти один одного та сприяти зміцненню зв’язків і розвитку нашої факультетської спільноти.

кава з деканом 14.11.2023