Ви тут:  Головна Події

ІТ Generation — це проєкт Міністерства цифрової трансформації разом із партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером. В рамках проєкту таланти з будь-якого куточку України зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT.

 

Операційна підтримка IT Generation здійснюється у співпраці з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та за технічної підтримки Проєкту ПРООН «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні».

Шановні викладачі, молоді науковці, здобувачі вищої освіти!

 

Уже завтра, 30 червня 2022 року о 9:00 відбудеться Воркшоп "Нова українська школа: результати моніторингу та перспективи успіху", який організують наші колеги з Волинського національного університету імені Лесі Українки, Факультету педагогічної освіти та соціальної роботи, Кафедри теорії і методики початкової освіти, Науково-дослідницької лабораторії початкової освіти.

 

День відкритих дверей на випусковій кафедрі педагогіки та методики початкового навчання відбувся в рамках ДВД на Педагогічному факультеті 9 червня 2022 року. До нас завітали абітурієнти, батьки майбутніх вступників, представники шкіл.

 

Місія професії психолога – допомога людям

Якщо ти:
– Любиш людей;
– Любиш допомагати людям;
– Хочеш навчитися пізнавати людей за зовнішнім виглядом;
– Хочеш дізнатися про сутність походження особистісних проблем;
– Мрієш змінити світ на краще...

Вітаємо переможницю щорічного конкурсу «Кращий студент науковець» НПУ імені М.П.Драгоманова. Нею стала студентка педагогічного факультету з рекордним рейтинговим балом за всі 9 років конкурсу Золотаренко Тетяна Олександрівна (352 рейтингових бала)! Нагадаємо, що конкурс тривав із 10 травня до 5 червня 2022 року серед студентів нашого університету із метою розвитку студентської наукової творчості та з можливістю представлення власних наукових здобутків за весь період навчання на різних етапах наукової роботи.

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 119