Ви тут:  Головна Події Вітаємо студентів факультету із призначенням академічних стипендій Президента України та Верховної Ради України

Колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі з деканом професором Тарасом Олефіренком пишаються досягненнями нашої студентської молоді!

Шановні Марто Андріївно, Віто Миколаївно, Анастасіє Валентинівно та Діано Сергіївно! Ваші здобутки є свідченням високих навчальних досягнень, творчого потенціалу та активної громадської діяльності.

Вітаємо з призначенням на І семестр 2023/2024 н.р. академічних стипендій Президента України студентам університету:

Марта Химич

• Химич Марті Андріївні – студентці 4 курсу освітнього рівня бакалавр спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету;

Марта Химич

• Іващенко Віті Миколаївні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістра спеціальності спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету;

Марта Химич

• Зелінській Анастасії Валентинівні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістра спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація педагогічного факультету.

Вітаємо з призначенням на І семестр 2023/2024 н.р. академічних стипендій Верховної Ради України студентам університету:

Марта Химич

• Адамюк Діані Сергіївні – студентці 2 курсу освітнього рівня магістр спеціальності 053 Психологія (Експериментальна практична психологія) педагогічного факультету.

Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти подальших успіхів у навчанні та професійному зростанні!

Вітаємо стипендіатів 25.10.23