Ви тут:  Головна Події Цикл семінарів «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування ключових компетентностей молодших школярів»

Шановні колеги!

Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки спільно з ДНВП «Картографія» розпочинає цикл науково-методичних семінарів на тему «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування ключових компетентностей молодших школярів».

У програмі семінару: презентація (доповідач – проф. Тетяна Васютіна), ознайомлення з електронним кабінетом «Е-Картографія» від ДНВП «Картографія» (доповідач – доц. Вікторія Лепетюк), перегляд навчальних та популярних картографічних посібників для початкової школи.

Цикл семінарів Картографія 25 26.10.23

Перший захід відбудеться 25 жовтня (середа) 2023 року о 13.00 в онлайн-форматі за покликанням:

Код доступу: 262981

Наступний захід відбудеться 26 жовтня (четвер) о 10:00 в офлайн-форматі.

У цьому форматі до програми семінару додається екскурсія до редакцій, відвідування картографічного довідкового бюро та фірмового магазину підприємства, отримання сувенірів.

За детальною інформацією звертатися до організатора – Васютіної Тетяни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)