Ви тут:  Головна Події На семінарі «Бібліотечно-інформаційні сервіси для забезпечення навчальної та наукової діяльності студентів»

На семінарі «Бібліотечно-інформаційні сервіси для забезпечення навчальної та наукової діяльності студентів»

У четвер 17 лютого 2022 року для студентів І-ІІ курсів Педагогічного факультету було проведено зустріч із працівниками Наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова у Google Meet на платформі Google Workspace. Темою зустрічі були «Бібліотечно-інформаційні сервіси для забезпечення навчальної та наукової діяльності студентів», а серед питань обговорювалися найнагальніші, а саме: веб-сайт Наукової бібліотеки НПУ; бібліотечні послуги для студентської спільноти, зокрема дистанційне сервісне обслуговування; електронний каталог та електронна бібліотека; реєстрація студентів як веб-користувачів бібліотеки тощо.

 

Наукова бібліотека НПУ імені М.П. Драгоманова – гордість нашого університету. Упродовж багатьох років (починаючи з 1834 року) бібліотека розвивалась разом з освітнім закладом і стала інформаційним та освітньо-культурним центром, осередком для інтелектуальної діяльності, а в 2005 році отримала статус Наукової бібліотеки.

 

За змістовну, динамічну та корисну зустріч щиро дякуємо працівникам бібліотеки: Савенковій Людмилі Василівні – директорові Наукової бібліотеки НПУ ім. М.П.Драгоманова; Гончаренко Людмилі Андріївні – заступникові директора Наукової бібліотеки; Давидовій Наталії Вікторівні – головному бібліотекареві відділу обслуговування головного корпусу; Задорожній Світлані Олександрівні – завідувачеві відділу обслуговування гуманітарних факультетів.

 

НБ НПУ для студентів 2022