Ви тут:  Головна Події Яким був Перший День Єднання для драгоманівців ПФ_НПУ?

Яким був Перший День Єднання для драгоманівців ПФ_НПУ?

Драгоманівці Педагогічного факультету – щирі, відповідальні, ініціативні й згуртовані. Прагнення до справедливості й миру, любов до рідної землі та свідома громадянська позиція вкотре згуртували наш колектив і ми із запалом доєдналися до загальнонаціонального марафону єднання, що стартував 16 лютого і триватиме щонайменше два тижні.

У патріотичному онлайн-флешмобі «Я українець» від ПФ_НПУ студенти і викладачі прагнули привернути увагу до краси рідного краю, сприяти утвердженню патріотичних цінностей, переконань і поваги до української культурної та історичної спадщини в суспільній свідомості й особистих почуттях громадян.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. Єднання українського суспільства зміцнює стійкість свідомості громадян у будь-яких умовах та до будь-яких загроз.

Ми українці і наша сила в нашій єдності 💙💛

#ЯзПедагогічногоФакультетуНПУ (↓)

День Єднання ПФ НПУ 2022