Ви тут:  Головна Події Абітурієнтові 2022! Презентація спеціальності 013 "Початкова освіта" (ПФ НПУ імені М.П.Драгоманова)

День відкритих дверей на випусковій кафедрі педагогіки та методики початкового навчання відбувся в рамках ДВД на Педагогічному факультеті 9 червня 2022 року. До нас завітали абітурієнти, батьки майбутніх вступників, представники шкіл.

Відкрила зустріч професор Олена Валеріївна Матвієнко, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання, доктор педагогічних наук. Олена Валеріївна звернулась до аудиторії із вітальним словом та презентувала спеціальність 013 "Початкова освіта", розкривши особливості фаху (освітньої програми) та специфіку підготовки в нашому університеті майбутнього вчителя Нової української школи через "7 цеглинок" у фундаменті цієї важливої та відповідальної професії.

На Педагогічному факультеті створені найсприятливіші психолого-педагогічні умови для вільного самовизначення i самоствердження кожного студента, для самореалізації ним своїх задатків, схильностей, здібностей, а в майбутньому – для становлення висококваліфікованого конкурентоспроможного фахівця та творчої особистості, здатної приймати професійно грамотні рішення в мінливих ситуаціях.

Модератором зустрічі виступила Дар'я Вячеславівна Губарєва, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри педагогіки та методики початкового навчання. Дар'я Вячеславівна зуміла передати драйв та швидкість, притаманну спеціальності, та дозволила учасникам зануритися в неповторну атмосферу студентського життя майбутніх вчителів початкової школи у стінах нашого факультету.

Виступи студентів-драгоманівців про особливості та переваги навчання на освітній програмі "Початкова освіта", а також розповіді про насичене та яскраве студентське життя під час і поза освітнім процесом, можливість поєднувати навчання в столичному виші із роботою та відпочинком – зарядили слухачів щирою енергією.

Гостинно запрошуємо майбутніх драгоманівців до веселого творчого пошуку в нашому університеті та на нашій спеціальності!

Більш детально з умовами навчання та особливостями вступу на спеціальність 013 "Початкова освіта" у 2022 році можете ознайомитися у відео: