Ви тут:  Головна Події Абітурієнтові 2022 про вступ на спеціальність 053 "Практична психологія" (ПФ НПУ)

Місія професії психолога – допомога людям

Якщо ти:
– Любиш людей;
– Любиш допомагати людям;
– Хочеш навчитися пізнавати людей за зовнішнім виглядом;
– Хочеш дізнатися про сутність походження особистісних проблем;
– Мрієш змінити світ на краще...

Ми радимо обрати професію психолога та набути кваліфікацію «Практичний психолог» на Педагогічному факультеті славетного і знаного у Європейському просторі НПУ імені М.П. Драгоманова.

Майбутнім вступникам спеціальності «Психологія» на освітньо-професійну програму «Практична психологія» чи «Психологія розвитку особистості» пропонуємо ознайомитися із ходом онлайн-зустрічі на випусковій кафедрі практичної психології в рамках проведення Дня відкритих дверей на Педагогічному факультеті НПУ імені М.П. Драгоманова 9 червня 2022 року.

Ви дізнаєтесь про специфіку професійної підготовки та особливості вступу у 2022 році у відео (подано нижче).

Чекаємо! Будемо раді бачити кожного!