Ви тут:  Головна Події Зустріч із Владою Литовченко: натхнення для збереження культурної спадщини

Зустріч із Владою Литовченко: натхнення для збереження культурної спадщини

Учора на Педагогічному факультеті в артпросторі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулася зустріч із відомою громадською діячкою, експертом Українського культурного фонду Владою Литовченко. Творча зустріч залишила незабутні враження та стала істинним натхненням для всіх присутніх, оскільки була присвячена надзвичайно важливій темі – збереженню і охороні історико-культурної та нематеріальної культурної спадщини в умовах повномасштабної війни.

Влада Литовченко ЮНЕСКО 12.10.23 1

Пані Влада, кандидат історичних наук, авторка книги «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні»; директорка КЗ КОР «Вишгородський історико-культурний заповідник»; член Експертної ради Українського культурного фонду (з 2023 року), Експертної ради Українського інституту книги (з 2023 року), Експертної ради з нематеріальної культурної спадщини Міністерства культури та інформаційної політики України та Голова Комітету з присудження премії з нематеріальної культурної спадщини МКІП, розповіла студентам про те, що збереження національної спадщини та культурної ідентичності стає надзвичайно актуальним завданням у сучасному світі, особливо в контексті подій, що розгортаються в Україні. Її лекція була спрямована на підвищення свідомості молоді щодо цього питання та важливості дій для збереження національної спадщини.

Влада Литовченко ЮНЕСКО 12.10.23 1Влада Литовченко ЮНЕСКО 12.10.23 1

Вражена студентська аудиторія внесла активний вклад в обговорення цієї теми, ставши частиною цікавого діалогу та обміну ідеями. Влада Литовченко підкреслила важливість активності молоді у цьому питанні, адже це саме її дії формують майбутнє країни.

Влада Литовченко ЮНЕСКО 12.10.23 1Влада Литовченко ЮНЕСКО 12.10.23 1

Пані лекторка поділилася своїми досвідом та інсайтами, а також надихнула студентів на збільшення дій спрямованих на збереження культурної спадщини. Її слова та власний приклад є надзвичайно важливими для молодого покоління, яке відіграє важливу роль у збереженні національної культурної спадщини.

Влада Литовченко ЮНЕСКО 12.10.23 1

Ми щиро дякуємо деканові Педагогічного факультету професору Тарасу Олефіренку та завідувачеві кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти, заступнику голови Міжнародного філософсько-космологічного товариства (МФКТ) професорові Денису Свириденку за запрошення чарівної і неперевершеної Влади Литовченко та організацію цієї надзвичайно важливої зустрічі. Нехай такі творчі зібрання стають джерелом натхнення для всіх нас та підштовхують до дій у збереженні національної спадщини та культурної ідентичності.

Далі більше!

З любов'ю #твій_пф 💙