Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на вебінар «Оксбриджська модель тьюторингу: погляд українського тьютора-практика»

Шановні колеги!

Кафедра педагогіки Педагогічного факультету НПУ імені М.П.Драгоманова, в рамках розширеної програми VII Морозівських читань, запрошує викладачів, стейкхолдерів, студентів на освітньо-науковий вебінар «Оксбриджська модель тьюторингу: погляд українського тьютора-практика» 03 листопада 2022 р. о 10:00.

Вебінар Оксбридж тьюторинг 3.11.22

🎯 НОВЕ посилання на відеодзвінок Google Meet:

💡З досвіду Алісон Грей (PhD) – керівника групи розвитку персоналу, тьютора-керівника навчального відділу Вестмінстерського коледжу Кембриджу, афілійованого викладача на теологічному факультеті Кембриджського університету (University of Cambridge, Кембридж/Кембриджшир, Велика Британія).

👩‍💻Модератор – Швець Т.Е., кандидат педагогічних наук, заступник директора Київської приватної школи «Афіни», тьютор, супервізор тьюторів, докторант НПУ імені М.П. Драгоманова.