Ви тут:  Головна Події Борги студентів перед ЗВО компенсує держава! Уряд ухвалив Порядок та умови надання ЗВО компенсації витрат на підготовку студентів-контрактників

13 жовтня 2022 року набрала чинності постанова КМУ «Про затвердження Порядку та умов надання закладам вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, компенсації витрат на підготовку фахівців, які навчаються за рахунок коштів фізичних осіб» від 08.10.2022 № 1138.

Постановою визначено механiзм надання коштів для покриття витрат закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОН, на підготовку фахівців, які навчаються за рахунок коштiв фізичних осіб, місцем реєстрації проживання яких є території, розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають (перебували) в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), і які станом на 30.06.2022 мають заборгованість за надані закладами вищої освіти освітні послуги, що виникла через збройну агресію рф проти України.

Ознайомитись із Постановою можна на офіційному вебпорталі парламенту України (https://zakon.rada.gov.ua/)

Більше інформації знайдете за посиланнями:

компенсація студентам