Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі в роботі ІІІ Міжнародного форуму сімейної психології “Сім’я під час війни”

Шановні колеги-психологи!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного форуму сімейної психології “Сім’я під час війни”, присвяченому Міжнародному дню сім’ї, 13 травня 2022 року.

форум пс

Даний захід має на меті дослідити особливості сімейних стосунків і методи вирішення найпопулярніших проблем, які постали перед родинами під час війни.

13 травня з 12 до 18 години будуть проходити майстер-класи на платформі ZOOM за покликанням:

Код доступу: 1505

Із програмою форуму можете ознайомитись тут (↓).

У Форумі сімейної психології вже зареєстровано близько 1000 учасників, які отримають досвід, що знадобиться як в особистому житті, так і в професійному для сімейних психологів.

Долучайтеся до спільноти у Facebook.

Організатори форуму:

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

Педагогічний факультет
Кафедра практичної психології

ДУ Інститут сімейної та молодіжної політики

Соціальний проєкт “Разом”

Інформаційний лист (↓)

Модератор Форуму сімейної психології –

Зінько Оксана Миколаївна

– к.п.н, доцент кафедри практичної психології

Педагогічного факультету

НПУ імені М. П. Драгоманова