Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі в Звітно-науковій конференції «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету»

Шановні викладачі, аспіранти й докторанти Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова! Запрошуємо взяти участь у пленарному засіданні звітно-наукової конференції «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» серед викладачів, аспірантів і докторантів Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2021 року. Зустріч відбудеться 18 травня 2022 року об 1100 у Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/kgd-okjs-hov.

Секційні засідання проходитимуть в онлайні 19 травня 2022 року на кафедрах: педагогіки і методики початкового навчання; педагогіки та методик навчання української й іноземних мов; образотворчого мистецтва; педагогіки і психології дошкільної освіти; практичної психології; педагогіки (за окремими програмами).

Із програмою звітної конференції можете ознайомитись тут (↓)

звіт конф викл НПУ ПФ 17.05.22