Ви тут:  Головна Події За лаштунками науки: студенти педагогічного факультету досліджують музеї драгоманівського університету

16 лютого 2024 р. студенти Педагогічного факультету відвідали захопливі екскурсії в біологічному та геологічному музеях Природничого факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

Вдячні нашому деканові професору Тарасу Олефіренку за надану можливість відвідати музеї та здійснити цю «академічну експедицію». Підтримка Тараса Олексійовича та його зацікавленість у розвитку студентської молоді є невід'ємною складовою успіху нашого факультету.

Музей прир фак 16.02.24 пф

Щиро дякуємо Ганні Турчиновій, деканесі Природничого факультету, за підтримку та наполегливість, які сприяли відкриттю цих чудових музеїв. Завдяки цьому ми змогли зануритися в світ природничих наук.

Нас гостинно зустріла Валентина Щабельська, заслужений працівник освіти та завідувачка кафедри географії, кандидат географічних наук.

Щиро дякуємо нашим провідникам у світ науки та досліджень – екскурсоводам докторові геологічних наук професору Мирону Ковальчуку, кандидатові біологічних наук доценту Олександру Пархоменку та кандидатові біологічних наук Наталії Мельниченко. Знання провідних фахівців у галузі та відданість справі захопили нас і залишили незабутні враження!

Студенти були в захваті від кожної експозиції, кожного факту і кожної історії, що розповідали наші екскурсоводи.

Як все було можна побачити у відео та фотозвітах.

З любов'ю #твій_пф 💙

Музей прир фак 16.02.24 пф