Ви тут:  Головна Події Лесі Українки вічна іскра: огляд студентського експерименту

Лесі Українки вічна іскра: огляд студентського експерименту

З нагоди святкування дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, драматургині та культурної діячки, ми, представники Студентського парламенту Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, із великою гордістю оголошуємо про успішне завершення нашого особливого експерименту. Цей проєкт був присвячений вшануванню незабутньої спадщини Лесі Українки, її внеску в українську та світову культуру.

Мурал у Бородянці автора Крістіана Гемі С215

Мурал у Бородянці автора Крістіана Гемі (С215)

Ми вдячні кожному, хто долучився до цієї ініціативи, дозволивши нам разом відкрити нові грані творчості Лесі Українки, її вплив на розвиток української літератури та культури. Ваша участь та підтримка зробили цей захід надзвичайно значущим та пам'ятним.

🎥 🎞️ Відео з результатами нашого експерименту вже доступне для перегляду:

У цей особливий день ми згадуємо про велич української духовності та вшановуємо вічну спадщину Лесі Українки. Нехай її творчість продовжує надихати нас на нові звершення та нагадує, що без глибокого знання нашого минулого неможливе майбутнє.

Пам'ятаймо своє коріння та завжди прагнімо до висот!

З любов'ю #твій_пф 💙