Ви тут:  Головна Події Вітаємо випускників магістратури Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова з успішним завершенням навчання!

16 січня 2023 року о 13:00 у змішаному форматі відбулась святкова зустріч, присвячена випуску магістрів Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова спеціальностей 011 "Освітні, педагогічні науки", 012 "Дошкільна освіта", 013 "Початкова освіта", 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", 053 "Психологія".

випуск Мг 16.01.23 1

Хвилиною мовчання гості та учасники зустрічі подякували нашим відважним захисникам, завдяки яким стало можливим проведення цього свята. Адже наші воїни кожного дня, щохвилини, ціною власного життя боронять Україну та дарують надію на світле майбутнє.

випуск Мг 16.01.23 1

Під звуки Державного Гімну України було оголошено початок святкової зустрічі. Із вступним словом до аудиторії звернувся проректор із міжнародних зв’язків професор Володимир Лавриненко та передав нашим випускникам напутні слова та найщиріші побажання реалізації задумів, творчих планів та професійних звершень на благо України від ректора університету академіка Віктора Андрущенка.

випуск Мг 16.01.23 1

Із теплими словами вдячності та впевненості у щасливому майбутньому наших випускників виступив декан факультету професор Тарас Олефіренко, адже наші студенти – це віра у наше майбутнє й нашим випускникам під силу змінювати світ на краще! Пишаємося нашими магістрами та радіємо їх успіхові!

випуск Мг 16.01.23 1

За створення особливого настрою дякуємо ведучим – голові Студпарламенту Педагогічного факультету Анні Радченко та Анастасії Щербатюк. Дівчата зуміли додати оптимістичного забарвлення зустрічі, нагадавши аудиторії про спільні зусилля нашої дружної команди Драгоманівців, що допомагають долати будь-які перешкоди:

"Уже майже рік ми боремося за нашу свободу, донатимо на ЗСУ частіше ніж отримуємо стипендії та заробітну плату. Волонтеримо та проводимо благодійні акції. Перебуваючи в укриттях під ракетними обстрілами, ми співаємо українські пісні, нас не зламати. У кожного з нас є те, за що боротися... За свій дім, за мир, за вільне майбутнє.
Все обов'язково буде Україна!"

Чудові привітання прозвучали від випускників педагогічного факультету у записаному напередодні відео із привітними та щирими словами про наш університет, про рідний факультет. Вчорашні студенти висловили свої почуття та враження від навчання, поділилися цілями, мріями і думками, подякували одногрупникам і викладачам за незабутній досвід та безцінні миті студентського життя.

Бажаємо вам, шановні випускники, оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, щедрої долі, вірних друзів і невичерпної наснаги! Впевнені, що навчання в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова назавжди залишиться у ваших серцях палким спогадом про веселі студентські роки.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Тож нехай вам щастить у нових звершеннях!

І пам'ятайте, що двері рідної альма-матер завжди залишаються відкритими для вас!