Ви тут:  Головна Події Співпраця ГО факультету з Волонтерською Ініціативою «Therapy of win»

Співпраця ГО факультету з Волонтерською Ініціативою «Therapy of win»

17 січня 2023 року в стінах Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась двостороння зустріч адміністрації факультету з керівником Волонтерської Ініціативи «Therapy of win» Тарасовою Іриною Олександрівною. У ході візиту було обговорено можливі напрями співпраці, майбутні спільні проєкти й шляхи вдосконалення практичної складової навчального процесу.

меморандум го 17.01.23 3

Результатом плідної комунікації стало підписання Меморандуму про співпрацю Громадської організації «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» (в особі Президента асоціації Олефіренка Тараса Олексійовича) із Волонтерською Ініціативою «Therapy of win» (в особі керівника Тарасової Ірини Олександрівни). Інтереси Педагогічного факультету в ході укладання договору представляли декан професор Тарас Олефіренко та його заступник з наукової роботи та міжнародних зв'язків професор Олена Матвієнко, а також завідувач кафедри практичної психології професор Олександр Митник.

меморандум го 17.01.23 3

Налагодження даного партнерства й об'єднання зусиль для подальшої взаємодії направлене на подолання наслідків військового вторгнення росії на суверенну територію України. Спільна багатовекторна діяльність сторін спрямована на організацію всебічної допомоги державі України та її інституціям у наданні освітньої, психологічної, соціальної, медико-соціальної та соціально-психологічної допомоги громадянам України та є пріоритетним завданням для колективу нашого факультету. Такі взаємозв’язки стають запорукою успішного професійного й кар’єрного розвитку для студентства, поліпшують якість практичної підготовки української молоді й суттєво підвищують професійний рівень майбутніх випускників, а також сприяють поінформованості й вмотивованості здобувачів та можливості їх різнопланової самореалізації у волонтерстві. Адже доброчинність наших викладачів і студентів вже стали невід'ємною органічною частиною цього складного воєнного періоду.