Ви тут:  Головна Події Вітаємо колег із Всеукраїнським днем психолога!

Вітаємо колег із Всеукраїнським днем психолога!

Дорогі колеги! Шановні психологи! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Всеукраїнський день психолога – це привід подякувати вартовим психічного здоров'я, людям, які розділяють із нами наші проблеми, допомагають нам зрозуміти цінність нашого життя та віднайти себе в цьому житті, полюбити себе та знайти вірний шлях до порозуміння з собою та навколишнім світом.

Пишаємося тим, що вже із перших днів відкритого воєнного нападу росії на нашу рідну країну на волонтерських засадах працюють у тандемі фахівці-психологи кафедри практичної психології та студенти спеціальності «Психологія» Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова в різних куточках України та допомагають у збереженні психічного здоров’я дітей і дорослих, постраждалих від активних бойових дій.

Ви, як справжні чарівники, відновлюєте душевну рівновагу, налаштовуєте на позитив, вселяєте впевненість у собі, даруєте сили та повертаєте надію.

Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння, мудрості та задоволення від щоденної праці! А ще мирного неба... Адже наше завдання – жити. Причому жити на повну і попри все. Це і є перемога!

З повагою і найкращими побажаннями декан Тарас Олефіренко та колектив Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова

день психолога 2022