Ви тут:  Головна Події Святкуємо Великдень разом з Драгоманівською родиною та всією Україною! 💙💛

Святкуємо Великдень разом з Драгоманівською родиною та всією Україною! 💙💛

За ініціативи Педагогічного факультету, підтримки Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій і Студенського парламенту університету

У цей складний час як ніколи важливо бути в єдності, підтримувати один одного та зберігати традиції нашого народу. Ми плануємо святкування Великодня всією країною, в усіх регіонах України: Києві, Галичині, Криму, на Донбасі, Слобожанщині, Волині, Закарпатті, Поділлі, Полтавщині та місцях проживання українців за межами нашої держави.

Адже це сімейне свято, яке відзначають у колі рідних людей, у яких у серці любов до жовто-блакитного прапора, людей, які в будь-якому віці, чуючи мотиви "Ой у лузі червона Калина...", наспівують у відповідь гучніше!

З Україною в серці, з любов'ю до кожного українця. Ми поряд, ми разом, ми Єдині!

ВеликденьРазомНПУ

🔆 Запускаємо онлайн-флешмоб "Великдень разом 💙💛".
Запрошуємо усіх охочих долучитися:

✅ Публікуйте фото/відео у себе на сторінках в соцмережах (Instagram, Facebook) :

💙💛 з паскою/великоднім хлібом;
💙💛 з крашанками/писанками;
💙💛 з рідними/друзями;
💙💛 декламуючи вірші та співаючи пісні.

✅Розміщуйте на фото/відео хештег #ВеликденьРазом_НПУ_UA

Христос Воскрес! Все буде Україна!

Бережи себе, міцно обіймаємо!

З любов'ю твій НПУ_ПФ💙💛