Ви тут:  Головна Події Студентська молодь на спортивних змаганнях «Кубок ректора з плавання»

Студентська молодь на спортивних змаганнях «Кубок ректора з плавання»

📆 У передчутті весняних днів, 28 лютого 2024 року, наші юні педфаківці показали свою енергію й майстерність на змаганнях з плавання! 🏊‍♂️

Декан Тарас Олефіренко та вся наша дружна команда педагогічного факультету віддає вам почесті за вашу сміливість і наполегливість.

Плавання 28.02.24 змагання 1

Нехай перемога буде тільки початком ваших спортивних досягнень та натхненням до нових звершень!

Плавання 28.02.24 змагання 1

🏆✨ Пишаємося нашими переможцями:

Плавання 28.02.24 змагання 1

🥇 Анастасія Погорєлова (13ПН, за здобуте перше місце на дистанції 50 метрів, на спині);

Плавання 28.02.24 змагання 1

🥈 Анастасія Гомола (13ПН, яка посіла друге місце на дистанції 50 метрів, "брасом");

🥉Діана Адамюк (26ДМГПРПС, за третє місце на дистанції 50 метрів, "брасом");

Плавання 28.02.24 змагання 1

🥉Валерія Єрмакова (10-ОМ, за третє місце на дистанції 50 метрів, "брасом").

Щиро дякуємо всім учасникам за вашу гідність, ентузіазм та рішучість! Нехай ця спортивна перемога буде стимулом для подальших звершень не лише на спортивному полі, а й у вашому навчанні та особистому зростанні.

Плавання 28.02.24 змагання 1

Не забувайте, що спорт – це не лише фізичне здоров'я, але й засіб підтримки ментального благополуччя.

Тому тримайте вогонь спортивного духу завжди у вашому серці та не бійтеся виходити за межі зручності!

З любов'ю #твій_пф 💙