Ви тут:  Головна Події Щиро вітаємо декана з присвоєнням вченого звання професора!

Щиро вітаємо декана з присвоєнням вченого звання професора!

Вагомим здобутком як для кожного освітянина, так і для факультету в цілому є присвоєння вченого звання. Це визнання стає значущою віхою, що підкреслює внесок науково-педагогічного працівника у розвиток науки та освіти, а також сприяє загальному розвитку та підвищенню статусу університету.

Раді повідомити про поповнення у драгоманівській когорті професорів!

Декан Професор звання 29.02.24

Адже відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України» № 220 від 21 лютого 2024 року деканові Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Олефіренку Тарасові Олексійовичу присвоєно вчене звання професора.

Атестат професора вручив Тарасу Олексійовичу на Вченій раді УДУ імені Михайла Драгоманова ректор університету академік Віктор Петрович Андрущенко 29 лютого 2024 року.

Варто відзначити, що нашому деканові вдається не лише успішно поєднувати впевнене та ефективне керівництво потужним Педагогічним факультетом, а й продовжувати активно прославляти наукову школу професора, доктора педагогічних наук, члена-кореспондента НАПН України Віктора Костянтиновича Сидоренка.

Колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро вітає Тараса Олексійовича з вагомим науковим досягненням, бажає успіхів і наснаги в подальшій професійній діяльності! Зичимо нашому академічному лідерові невичерпної енергії, нових творчих злетів, натхнення до праці, втілення в життя найсміливіших ідей, планів і задумів, а також переможного та мирного майбутнього!

З повагою та найкращими побажаннями

дружна команда Педагогічного факультету

УДУ імені Михайла Драгоманова