Ви тут:  Головна Події Співпраця факультету з Психологічним центром HIDEAWAY

Співпраця факультету з Психологічним центром HIDEAWAY

14 лютого 2022 року у стінах Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова відбулась двостороння зустріч керівного складу факультету з директором Психологічного центру HIDEAWAY Оленою Волчановою. У ході візиту було обговорено можливі напрями співпраці, майбутні спільні проєкти й шляхи вдосконалення практичної складової навчального процесу. Результатом плідної комунікації стало підписання угоди про співпрацю Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова з Психологічним центром HIDEAWAY. Інтереси Педагогічного факультету в ході укладання договору представляли декан професор Тарас Олефіренко та його заступник з наукової роботи та міжнародних зв'язків професор Олена Матвієнко.

Псих центр HIDEAWAY

Налагодження партнерства із представниками комерційного сектору є пріоритетним завданням для колективу нашого факультету. Такі взаємозв’язки стають запорукою успішного професійного й кар’єрного розвитку для студентства, поліпшують якість практичної підготовки української молоді й суттєво підвищують професійний рівень майбутніх випускників.

Псих центр HIDEAWAY 14.02.22 1