Ви тут:  Головна Події З Днем Святого Валентина вітає Студпарламент Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова

Сьогодні день Святого Валентина! Вітаємо всіх із цим чудовим днем, світлим, добрим, теплим, сповненим радості й любові! Кохайте і любіть щиро й палко! Бережіть справжні почуття, щоб жодні негоди не стали перешкодою на шляху вашого щастя! Зі святом закоханих!

Бажаємо щиро любити та потопати у справжній, безмежній любові! Нехай кожен день буде наповнений коханням. Любіть своїх близьких, свою роботу і діяльність, себе та своє життя.

Бережіть таке важливе і потрібне почуття, як кохання.

P.S Ми підготували для вас дещо цікаве, тому більше контенту шукайте в нашому inst: @pf_npu

#з_любов'ю_ПФ