Ви тут:  Головна Події РІЗДВЯНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ В ДІЇ!🎄❤️‍🩹🎁

РІЗДВЯНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ В ДІЇ!🎄❤️‍🩹🎁

Напередодні Різдва під егідою УДУ імені Михайла Драгоманова, Педагогічного факультету (в особі декана – професора Тараса Олефіренка), за ініціативою професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти (завідувачка – професорка Ганна Цвєткова), в рамках Всеукраїнської Благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє» (керівник акції – доцент Вікторія Гальченко), спільно з Благодійним фондом Волинської області «BeeSafe» (представник фонду – викладач Віталій Клак), у співпраці з Благодійним фондом «Слов’янська мрія» (директорка Євгенія Алфімова) було оголошено Всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяні дзвоники». В акції взяли участь студенти, викладачі різних закладів освіти України, а також добродії, які дізналися про Акцію із соціальних мереж. Зібрані кошти були спрямовані на підтримку дітей міста Слов’янськ Донецької області, які постраждали внаслідок рашистського терору.

благод акція 12.2023.1

Щаслива мить для дітей настала! 28 грудня військові й волонтери з подарунками прибули до Слов’янська, який знаходиться у прифронтовій зоні. Висловлюємо щиру подяку мужнім воїнам (в особі командира Віталія) за підтримку й супровід дитячих подарунків.

Волонтерів радо зустріла директорка Благодійного фонду «Слов’янська мрія» Євгенія Алфімова, яка щиро подякувала всім причетним до Акції благодійникам і безстрашним волонтерам за чуйність, доброту сердець та надзвичайну силу духу, яка підтримує кожного українця й спрямовує нашу державу до Перемоги.

Незабаром, під час Новорічних свят, «чарівні» пакуночки з солодощами, іграшками, одягом, канцелярським приладдям потраплять в родини до дітей. Обов’язково зробимо фото-звіт, який відтворить маленьку радість дітей під час цієї страшної та не справедливої війни.

Уклінно дякуємо всім і кожному, хто долучився до нашої Благодійної акції! Нехай яскравий вогник благочинності й милосердя не згасає у ваших душах й надалі.

🇺🇦 Разом до ПЕРЕМОГИ!

благод акція 12.2023.1