Ви тут:  Головна Події Підсумки роботи івент-майстерні «Грудневі зустрічі культурно-освітнього дозвілля»

З 5 до 19 грудня 2023 року проходили «Грудневі зустрічі культурно-освітнього дозвілля» для студентів ОПП «Педагогіка дозвілля» кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

Івент-майстерня розпочала роботу з лекції-презентації «Допомога в організації дозвілля сімей з дітьми та молодими особами з аутизмом» директора БФ «Асоціація батьків дітей з аутизмом», викладача кафедри філософії КПІ Панічевської Є.Л. Авторка розповіла про спектр порушень розвитку, що призводять до аутизму; особливості сприйняття та проявів поведінки аутистів, етапами роботи із дітьми за методикою “соціальні історії”.

івент майстерня кПед 12 2023

слайд 1

Авторський майстер-клас «Національно-патріотичне виховання: досвід для майбутніх педагогів-організаторів дозвілля» Адаменка О., шоумена, ігромайстра, педагога Київського палацу дітей та юнацтва стосувався форм, методів та засобів національно-патріотичного виховання учнів на сучасному етапі. Значний інтерес викликала характеристика ігор по вивченню історії України, які розроблені та впроваджені у практиці діяльності Київського палацу дітей та юнацтва.

слайд 1

Майстер-клас «Виготовлення новорічних виробів з фоамірану» к.пед.наук, доцента кафедри педагогіки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Порядченко Л.А. передбачав ознайомлення майбутніх івент-педагогів із технологією створення іграшок із фоамірану, якими можна прикрасити оселю до Нового року. Ведуча заходу наголосила на особливостях даного матеріалу, легкість у його використанні, можливість творчого розвитку як досвідчених майстрів, так і початківців.

слайд 1

Завершивала роботу івент-майстерні творча зустріч з українським дитячим письменником, членом Національної спілки письменників України Сашком Дерманським. Означений захід актуалізував сучасне осмислення літературного середовища України та його діячів, сприяв розвитку креативності й духовної культури студентів, що є складовою національно-патріотичного виховання. Учасники заходу мали можливість поставити питання щодо особистого та творчого шляху автора. І ознайомитися із новим виданням С.Дерманського для дітей, яке було щойно опубліковане.