Ви тут:  Головна Події Посвята першокурсників 2022 року в студенти Педагогічного факультету

Посвята першокурсників 2022 року в студенти Педагогічного факультету

У четвер 15 вересня о 12.00 в актовій залі гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська, 8-14, 2 поверх) відбудеться урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти. Запрошуємо здобувачів, які вступили на педагогічний факультет у 2022 році, їх батьків, рідних та близьких, представників трудового колективу факультету.

Посвята Першокурсників 2022 Banner

ДО УВАГИ!

У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» під час урочистої церемонії Посвяти у студенти – перериваємо церемонію та в супроводі кураторів і студкураторів виходимо з приміщень Гуманітарного корпусу університету й проходимо до найближчого монолітного укриття № 2 за адресою вул. Бульварно-Кудрявська, 32.

Список академічних кураторів з’явиться найближчим часом (…🤔)

студкуратори пф 2022

Якщо виникають питання – студкуратори вже готові допомагати.

студкуратори пф 2022

Знайомимо вас із командою студкураторів спеціальності 012 Дошкільна освіта:

студкуратори пф 2022

Команда студкураторів спеціальності 023 Образотворче мистецтво:

студкуратори пф 2022

Команда студкураторів спеціальності 013 Початкова освіта:

студкуратори пф 2022

Команда студкураторів спеціальності 053 Психологія:

Знайомимо вас із студкуратором спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки:

До зустрічі на урочистостях!