Ви тут:  Головна Події На урочистій посвяті першокурсників 2022 року в студенти Педагогічного факультету

На урочистій посвяті першокурсників 2022 року в студенти Педагогічного факультету

У четвер 15 вересня для першокурсників 2022 року Педагогічним факультетом було проведено урочисту посвяту – один з перших заходів у житті кожного студента. Офіційна церемонія проходила в актовій залі гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Хвилиною мовчання гості та учасники зустрічі подякували нашим відважним захисникам, завдяки яким стало можливим проведення цього свята. Адже наші воїни кожного дня, щохвилини, ціною власного життя боронять Україну та дарують надію на світле майбутнє.

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

На наше свято завітав Віктор Петрович Андрущенко, ректор університету, Президент Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор. Адже окрім посвяти відбулося ще й урочисте відкриття Педагогічного факультету, комфортний освітній простір якого оновлений сучасним ремонтом!

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Звуки Державного Гімну України ознаменували початок заходу. Зі словами привітання, а також із цінними та важливими настановами звернувся Віктор Петрович до першокурсників, які, вступивши до університету, зробили свій перший крок до свободи. Побажав молодим здобувачам вищої освіти бути успішними, щасливими та справжніми патріотами педагогічного фаху та своєї країни. Професіоналізм і самовідданість наших викладачів разом із сумлінним навчанням, жагою до пізнання та самовдосконалення наших студентів дозволяють нам долати всі труднощі та впевнено перемагати усі негаразди. Наш факультет особливий тим, що готує Педагога – Людину, яка всі свої знання, досвід і любов, усю свою «золоту» душу віддає своїм учням, аби вони могли перерости свого наставника і стати кращими. Дякуємо нашому ректорові Віктору Петровичу за такі теплі слова. Слава Україні!

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал


Присутнім були представлені високоповажні гості, надійні та мудрі наставники – проректор з наукової роботи професор Григорій Мирославович Торбін; проректор з міжнародних зв’язків професор Володимир Григорович Лавриненко; голова Первинної профспілкової організації студентів НПУ імені М. П. Драгоманова доцент Станіслав Григорович Цибін; декан інженерно-педагогічного факультету професор Дмитро Едуардович Кільдеров; начальник Навчально-методичного центру Ірина Сергіївна Маркусь; Вчений секретар НПУ імені М.П. Драгоманова професор Леся Миколаївна Панченко; завідувачка відділу аспірантури доцент Ксенія Анатоліївна Боднар; керівниця Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій доцент Таміла Валентинівна Новіцька; прессекретар служби ректорату та керівниця піар-служби НПУ імені М. П. Драгоманова Тетяна Юріївна Урись

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Змістовним і насиченим був виступ декана педагогічного факультету професора Тараса Олефіренка, який у своїй промові повідав студентам першого року про умови, особливості та переваги навчання на Педагогічному факультеті та привітав із початком нового навчального року у дружній Драгоманівській родині. Розповів про те, як факультет дбає про свою освітянську родину: засновано першу в Україні Громадську організацію «Українську асоціацію педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» (головною метою якої є захист прав та інтересів випускників, підтримка професійного розвитку та якості підготовки психологів та педагогів початкової та дошкільної освіти, фахівців, які працюють в сфері освіти); започатковано Центр психологічної підтримки; на базі нашого факультету створено Освітній хаб з метою проведення дистанційних занять для дітей України! (Ініціатива покликана підтримати дорослих і дітей, які залишаються в районах бойових дій, переміщені в Україні, переміщені за кордон чи приймають у своїх громадах). Тарас Олексійович наголосив на тому, що в університеті створені сприятливі умови для самореалізації студентської молоді, а сучасний спортивний комплекс зі стадіоном, басейном та тренажерними залами функціонує для наших здобувачів на безоплатній основі. Усі перелічені переваги навчання на нашому факультеті відкривають широку дорогу для розвитку, самовдосконалення та успішного професійного майбутнього наших студентів.

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Були представлені й інші високоповажні гості зі складу Педагогічного факультету: заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувачка кафедри педагогіки та методики початкового навчання професор Олена Валеріївна Матвієнко; заступник декана з навчально-методичної роботи професор Ірина Миколаївна Шапошнікова; заступник декана з роботи зі студентами старший викладач і аспірант Ірина Андріївна Матвієнко; завідувачка кафедри педагогіки професор Наталія Миколаївна Дем’яненко; завідувачка кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти професор Ганна Георгіївна Цвєткова; завідувач кафедри практичної психології професор Олександр Якович Митник; завідувачка кафедри образотворчого мистецтва професор Олена Леонідівна Шевнюк;  завідувачка кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов професор Ганна Василівна Семеренко; Голова трудового колективу Педагогічного факультету доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Себало Людмила Ігорівна.

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Створенню особливого святкового настрою сприяла насичена програма заходу, модератором якого є Ірина Андріївна Матвієнко, а також майстерна робота ведучих – студенток Лесі Філімончук та Мірри Єрєпньової. Дівчата представили першокурсникам академічних кураторів, які будуть супроводжувати і підтримувати їх упродовж студентського життя.

 

Першокурсники 2022 ПФ фінал

 

Першокурсники 2022 ПФ 10

 

Щиро дякуємо юним артистам, які зворушили серця талановитим та глибоким виконанням вокальних і хореографічних номерів. Вразила своїм танцем Валерія Бондаренко, студентка 2 курсу (майбутній психолог), яка працює тренером в TOK DANCE CENTER і виступала з командними та дуетними номерами на міжнародних і всеукраїнських чемпіонатах.

 

Першокурсники 2022 ПФ 10

 

Пишаємося нашим колегою доцентом кафедри образотворчого мистецтва Олександром Сергійовичем Красноголовцем – за багаторічну натхненну працю на освітянській ниві, за просвітницьку роботу, за досягнення успіхів у вихованні, навчанні, професійній підготовці студентів в умовах відродження і розвитку національної освіти України та з нагоди 70-річчя від дня народження Олександра Сергійовича було відзначено «Подякою ректора» та нагороджено Медаллю «185 НПУ імені М.П. Драгоманова», яку вручив пану Олександру ректор Віктор Петрович Андрущенко.

 

Першокурсники 2022 ПФ 10

 

У цей день було також вручено нагороду «За якісну розбудову молодіжної політики педагогічного факультету» голові Студентського парламенту Анні Радченко. Анна висловлює щиру вдячність за цю нагороду, яку справедливо вважає не лише своєю особистою відзнакою, а й всього нашого студентського активу, нашої дружної факультетської команди.

 

Першокурсники 2022 ПФ 10

 

Першокурсники 2022 ПФ 10

 

Проректори Григорій Мирославович Торбін та Володимир Григорович Лавриненко урочисто вручили залікові книжки студентам, які показали найвищий рейтинговий бал: Маргариті Рижковій (Початкова освіта; рейтинговий бал 186.8); Ользі Карпенко (Початкова освіта; рейтинговий бал 186.2); Альоні Шевченко (Початкова освіта; рейтинговий бал 183.8); Дар’ї Жук (Початкова освіта; рейтинговий бал 181); Валерії Васільєвій (Практична психологія; рейтинговий бал 172); Ангеліні Мальцевій (Початкова освіта); Софії Березинець (Дошкільна освіта); Еріці Лауті (Дошкільна освіта); Анджелі Костенко (Освітні, педагогічні науки).

 

Першокурсники 2022 ПФ 10

 

Першокурсники 2022 ПФ 10


Від серця прозвучала пісня про нашу Рідну Україну у виконанні Анастасії Щербатюк та Єлизавети Сербіної. Дякуємо талановитим представницям Студентського парламенту Педагогічного факультету за цю неперевершену святкову атмосферу, яку було створено у нашому залі.

 

Першокурсники 2022 ПФ 16

 

Після фінальної фотосесії відбулось урочисте відкриття Педагогічного факультету, освітній простір якого було оновлено сучасним ремонтом. Церемонія відкриття супроводжувалась традиційним перерізанням стрічки ректором нашого славетного Університету академіком Віктором Петровичем Андрущенком та деканом Педагогічного факультету професорм Тарасом Олексійовичем Олефіренком. Відтепер наші студенти з ще більшою наполегливістю і любов'ю навчатимуться в комфортних аудиторіях, сучасних лабораторіях та релаксуватимуть у психологічному кабінеті. Щиро дякуємо за такий безцінний подарунок!

 

Першокурсники 2022 ПФ 16

 

Вітаємо вас, шановні першокурсники, теперішні студенти, з початком нового навчального року в нашій дружній Драгоманівській родині! Нехай кожен навчальний рік на Педагогічному факультеті стане для вас роком розвитку й самовдосконалення!

 

Тільки вперед і тільки до Перемоги під мирним блакитним небом України!