Ви тут:  Головна Події Події Візит магістрів до Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву

4 жовтня 2023 року за програмою виробничої науково-дослідницької практики магістри освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з гарантом програми доцентом Вишківською Вандою Болеславівною відвідали Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів.

Архів ДАСУ Мг ПВШ 4.10.23 1

Студенти ознайомилися з основними напрямами діяльності архіву, дізналися про склад його фондів, мали можливість відвідати сховища фото-, фоно-, кінодокументів та переглянути аудіовізуальні документи з історії альма-матер.

Зала фотодокументів

Кабінет аудіо документів

Зала фотодокументів

Архів ДАСУ Мг ПВШ 4.10.23 1

Студенти мали можливість оформити запити на роботу з архівними документами, що, своєю чергою, посприяє оволодінню методикою архівного пошуку та формуванню умінь роботи з архівними джерелами, їх використання у змісті наукової (магістерської) роботи та в подальшій професійній діяльності, зокрема, в організації навчальної та позааудиторної (гурткової, екскурсійної) роботи зі студентами.

Щиро вдячні співробітникам архіву за неймовірно цікаву екскурсію та співпрацю!