Ви тут:  Головна Події Події

4 жовтня 2023 року за програмою виробничої науково-дослідницької практики магістри освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з гарантом програми доцентом Вишківською Вандою Болеславівною відвідали Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів.

З нагоди Дня працівників освіти та Міжнародного дня студентського спорту Педагогічний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова показав свою неймовірну активність та підтримку студентського життя! Разом з деканом Тарасом Олексійовичем та завдяки захопленню студентів, таких як: Валерія Єрмакова, Анна Денисюк, Христина Мокренко, Оксана Федюрко, Аліна Комар, Вікторія Кром, Анастасія Погорєлова та Назар Дейнега факультет взяв участь у Благодійному забігу.

Повідомляємо, що 19.03.2021 року з 10.00 у дистанційному форматі розпочне роботу науково-методичний семінар на тему «Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами».

Мета – консолідація зусиль фахівців та громадськості щодо впровадження завдань реформи освіти, формування інклюзивного середовища та розбудови інклюзивного суспільства.

9 березня 2021 року ми відзначатимемо 207-й День народження Тараса Шевченка. Чудова нагода не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але й згадати його творчість, яка не втрачає своєї актуальності в наші дні. Спадок, який створив Тарас Григорович Шевченко понад 2 століття тому, став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців.

Натхненні його творчістю, оголошуємо про онлайн-марафон "Він на сторожі коло нас поставив Слово" і запрошуємо до участі всіх охочих!

У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова розпочато 2-й етап вступної кампанії.

З 18 вересня до 12 жовтня 2020 року Приймальна комісія проводить додатковий набір на заочну (дистанційну), вечірню форми навчання за всіма спеціальностями та освітніми ступенями на вакантні ліцензійні місця!

Сторінка 1 із 18