Ви тут:  Головна Події Перший онлайн-старостат студентів Педагогічного факультету в новому навчальному році

28 вересня 2022 року за ініціативи декана педагогічного факультету професора Тараса Олексійовича Олефіренка відбувся онлайн-старостат студентів денної форми навчання. Ця зустріч старост молодших і старших курсів є першою у новому 2022-2023 навчальному році та проведена з метою підтримати здобувачів вищої освіти в умовах сучасних безпекових викликів.

У роботі старостату взяли участь заступник декана з навчально-методичної роботи професор Ірина Миколаївна Шапошнікова, заввідділення початкової освіти й образотворчого мистецтва доцент Мар'яна Степанівна Севастюк, секретар педагогічного факультету Людмила Олегівна Адаменко, методист відділення початкової освіти та образотворчого мистецтва Ніна Вікторівна Ястремська, методист відділення психології Марія Олегівна Франчук, методист відділення дошкільної освіти Каміла Миколаївна Панченко.

Під час роботи старостату обговорювались питання особливостей організації навчального процесу в І семестрі в умовах карантину та військового стану, дотримання розкладів навчальних занять під час роботи на платформах Moodle та Google Meet. Було наголошено на необхідності сумлінного та вчасного виконання навчального плану та відповідно передбачених контролів, звернено увагу на важливість оптимізації взаємодії студент-куратор-викладач-деканат.

Ірина Миколаївна Шапошнікова надала роз'яснення студентам щодо організації освітнього процесу та індивідуального навчання, а також проведення педагогічної практики в умовах карантину та військового стану.

Учасники відеозустрічі заслухали виступ Анни Радченко, голови Студпарламенту Педагогічного факультету. Обговорили механізми долучення студентів факультету до проведення на факультеті освітніх та культурно-просвітницьких заходів, а також ініціатив патріотично-виховного спрямування.

онлайн старостат 28.0922