Ви тут:  Головна Події Із Днем працівників освіти, дорогі колеги!

Із Днем працівників освіти, дорогі колеги!

 

Шановні освітяни!

 

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, або Днем Учителя, який об’єднує дітей і дорослих, вчителів і вихованців та всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки та мудрості.

 

Дорогі колеги! Ваша професія особлива, відповідальна, почесна і надважлива для сучасного суспільства. Усупереч перешкодам і викликам військового стану ви міцно тримаєте освітянський стрій – плекаєте нові покоління, впроваджуєте зміни в освіті, впливаєте на суспільство, вносите визначальний вклад у розвиток України. Ваша робота завжди матиме виняткову важливість. Адже саме на вас покладено велику місію – виховувати свідомих і відповідальних громадян, справжніх патріотів, які цінують свободу та всім серцем і душею люблять рідну землю.

 

Щира пошана й вдячність вам за невтомну самовіддану подвижницьку працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм! Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь із своїми вихованцями, щодня готуєте молодь до подолання омріяних вершин та разом з ними закладаєте фундамент завтрашніх перемог. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях, а їх здобутки та досягнення окрилюють вас на нові звершенння!

 

Бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров'я, стійкості духу, невичерпних творчих сил і наснаги, щастя, добра та переможного миру нашій Україні!

 

Бережіть себе. Слава Україні! Слава нашим Героям-Захисникам!

 

З повагою
декан Тарас Олефіренко

 

день працівників освіти 2022 пф