Ви тут:  Головна Події Онлайн-старостат на Педагогічному факультеті

Онлайн-старостат на Педагогічному факультеті

6 червня 2022  року за розпорядженням декана Педагогічного факультету професора Тараса Олефіренка був проведений в онлайн-режимі старостат студентів денної форми навчання. Під час зустрічі здобувачі вищої освіти піднімали питання: особливостей закінчення весняного семестру під час впровадження воєнного стану, організації літньої екзаменаційної сесії в дистанційному форматі, питань оформлення стипендіальних протоколів та дотримання безпеки студентів в існуючих обставинах.

Студенти всіх спеціальностей (освітніх програм), які навчаються на Педагогічному факультеті: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Практична психологія», «Образотворче мистецтво», «Педагогіка дозвілля», «Педагогічне дорадництво», «Андрагогіка», «Педагогіка вищої школи» отримали побажання успішно завершити навчальний рік, незважаючи на складні умови. Зичимо випускникам ОС «Бакалавр» вдало скласти підсумкову атестацію та продовжувати навчання на наступному освітньому рівні.

старостат 6.06.22