Ви тут:  Головна Події Студпарламент #ПФ_НПУ запрошує на навчання 🎥️

Студпарламент #ПФ_НПУ запрошує на навчання 🎥️

Життя Педагогічного факультету – це постійний рух!

Ми подорожуємо, робимо круті проєкти, проводимо майстер-класи, конкурси, турніри. На вас чекають цікаві челенджі та флешмоби.  Усі деталі ви можете знайти в наших соціальних мережах.

З ініціативи Студентського парламенту факультету в Telegram функціонують студентські канали «PF_LEO» та «Чат ПФ», активно ведеться Іnstagram сторінка та Tik-tok.

Для нас важливо тримати зв'язок із кожним студентом, враховувати ваші пропозиції й зауваження, швидко реагувати та допомагати тим, хто знаходиться в групі ризику.

Маємо свій власний авторський мерч. Найактивніші студенти мають можливість отримати шопери, толстовку та багато чого іншого у подарунок за свої досягнення.

З нами ваші студентські роки запам’ятаються на все життя! Звісно, вибір за вами, тому все ретельно обдумайте та обирайте.

А якщо вам потрібна допомога, або виникнуть питання будь-якого характеру, для вас функціонує:

Там ми розміщуємо актуальні новини для абітурієнтів. Інформацію активно оновлюємо.

Не бійтесь зробити правильний вибір! Адже наш факультет стане для вас справжньою домівкою, де ви зможете підкорити будь-які вершини разом із нами. Чекаємо саме на тебе!

З любов'ю твій ПФ ♥️

Студентський парламент