Ви тут:  Головна Події Молодь України підтримує своїх героїв у боротьбі за свободу та незалежність!

Молодь України підтримує своїх героїв у боротьбі за свободу та незалежність!

Ще напередодні зимових свят студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, а саме здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» (2ПН), вирішили підготувати для наших Захисників і Захисниць особливий подарунок до Дня ЗСУ. Цей жест доброї волі мав стати приємною і корисною несподіванкою для наших воїнів до Дня Святого Миколая. Студенти хотіли передати бійцям свою підтримку та побажання швидкої перемоги.

допомога ЗСУ 2пн ПФ 12.23 колаж

Отже, ще під час педагогічної практики студентам вдалося долучити до роботи школярів, зокрема учнів початкових класів ЗЗСО №13 імені І. Хитриченка. Організатором ініціативи була студентка 22ПН групи Світлана Железнякова, яку охоче підтримали студенти інших груп. А наймолодші помічники, діти 13-ої школи м.Києва, ще в листопаді на виховному заході «День гідності та свободи України» вчилися крутити равликів з картону для окопних свічок і писали слова підтримки й побажання на прапорі.

допомога ЗСУ 2пн ПФ 12.23 колаждопомога ЗСУ 2пн ПФ 12.23 колаж

До Дня Святого Миколая студентам 2 курсу Педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта» вдалося передати посилку (окопні свічки, мед, обереги, розписаний учнями 1-А класу ЗЗСО№13 імені І. Хитриченка прапор) для ЗСУ, а саме 10-й роті Нацгвардії «Буревій» (Лиманський напрямок).

допомога ЗСУ 2пн ПФ 12.23 колаждопомога ЗСУ 2пн ПФ 12.23 колаж

Посилка була наповнена корисними та смачними подарунками, які були підібрані з урахуванням потреб військовослужбовців. Окопні свічки допоможуть їм у темряві та зігріють у холод, мед подарує сили, обереги захистять від біди, а розписаний прапор надасть натхнення та впевненості у перемозі.

допомога ЗСУ 2пн ПФ 12.23 колаж

Військовослужбовці були дуже вдячні здобувачам за цей теплий жест і побажали школярам та студентам міцного здоров’я, миру та перемоги.

Ця подія є яскравим прикладом того, як молодь України підтримує своїх героїв у боротьбі за свободу та незалежність рідної Батьківщини.

Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава! 💪🇺🇦🙏💙💛