Ви тут:  Головна Події Крокуємо в новий рік із жагою до нових звершень і перемог!

Крокуємо в новий рік із жагою до нових звершень і перемог!

У перші дні нового року надихнемося перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Краще видання», який щорічно проводить ГО «Національна академія наук вищої освіти України» і результати якого було оголошено наприкінці 2023 року. Незважаючи на воєнний стан у нашій країні, загалом на конкурс було подано 176 робіт із різних номінацій. Український державний університет імені Михайла Драгоманова запропонував на цей конкурс комплект наукових праць* з української мови та літературного читання для 4 класу закладів загальної середньої освіти Нової української школи, які отримали визнання серед наукової та освітянської спільноти.

перемога конкурс Краще видання 2023 ПФ УДУ

Підручники і посібники були висунуті на конкурс Вченою радою УДУ імені Михайла Драгоманова за погодженням ректора академіка Віктора Петровича Андрущенка на основі рішення Вченої ради педагогічного факультету й за підтримки декана професора Тараса Олексійовича Олефіренка, координації заступниці декана з наукової роботі й міжнародних зв’язків Олени Валеріївни Матвієнко та сприяння кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті, очолюваної доцентом Юлією Миколаївною Пугач.

перемога конкурс Краще видання 2023 ПФ УДУ

Незаперечними є актуальність, наукова новизна та практична значущість запропонованого на розгляд журі дослідження, авторами якого є доцент кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Чабайовська Марія Іванівна, а також учителі початкових класів – учитель вищої категорії Академічного ліцею імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Київської області Омельченко Наталія Михайлівна та учитель вищої категорії спеціалізованої школи І-ІІІ ст. імені О. С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін міста Заліщики Тернопільської області Кожушко Світлана Михайлівна.

Автори нагороджені дипломами за перше місце в номінаціях «Підручники» та «Навчальні посібники», а також отримали сертифікати. Підсумки конкурсу «Краще видання 2023 року» наведено у протоколі №1 від 04.12.2023 р. (завантажити) на вебсайті Академії.

Вітаємо наших лауреатів із перемогою та бажаємо міцного здоров’я і наснаги для подальших творчих здобутків! Щиро дякуємо, що надихаєте драгоманівську освітянську спільноту та спонукаєте до нових звершень через відповідальну і клопітку працю та досягнення професійний висот.

Отже, крокуємо в новий рік із жагою до нових звершень і перемог!

*Комплект наукових праць

Підручник

1. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Кожушко С. М. Українська мова та читання : підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). (Частина 1). — Тернопіль : Астон, 2021. — 160 с. : іл. : рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 16. 01. 2021 № 53).

перемога конкурс Краще видання 2023 ПФ УДУперемога конкурс Краще видання 2023 ПФ УДУ

2. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Кожушко С. М. Українська мова та читання : підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). (Частина 2). — Тернопіль : Астон, 2021. — 160 с. : іл. : рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 16. 01. 2021 № 53).

Навчально-методичні посібники

3. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Кожушко С. М. Українська мова та читання. Робочий зошит для 4 класу закладів загальної середньої освіти. Частина 1 / М. І. Чабайовська, Н. М. Омельченко, С. М. Кожушко. — Тернопіль : Астон, 2021. — 68 с. : іл. Схвалено для використання в освітньому процесі [рішення експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 4 червня 2021 року (протокол № 4)], № 2.0116-2021 у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам.

4. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Кожушко С. М. Українська мова та читання. Робочий зошит для 4 класу закладів загальної середньої освіти. Частина 2 / М. І. Чабайовська, Н. М. Оме¬льченко, С. М. Кожушко. — Тернопіль : Астон, 2021. — 80 с. : іл. Схвалено для використання в освітньому процесі [рішення експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 4 червня 2021 року (протокол № 4)], № 2.0116-2021 у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам.

5. Чабайовська М. І., Омельченко Н. М. Українська мова та читання. Зошит для діагностичних робіт. 4 клас : навч. посібн. для учнів / М. І. Чабайовська, Н. М. Омельченко. — Тернопіль: Астон, 2021. — 36 с. Схвалено для використання в освітньому процесі [рішення експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 4 червня 2021 року (протокол № 4)], № 2.0115-2021 у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам.

6. Чабайовська М. І., Кожушко С. М. Українська мова та читання. Зошит з розвитку мовлення для 4 класу закладів загальної середньої освіти / М. І. Чабайовська, С. М. Кожушко. — Тернопіль : Астон, 2021. — 68 с. : іл. Схвалено для використання в освітньому процесі [рішення експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 1 липня 2021 року (протокол № 5)], № 2.0167-2021 у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам.