Ви тут:  Головна Події Ключі до успішного вступу в магістратуру: розкриваємо таємниці ТЗНК разом із експертом

20 та 21 лютого 2024 року для студентів 4-х курсів, випускників бакалаврату Педагогічного факультету денної та заочної форм навчання, було організовано та проведено дві онлайн-зустрічі «Вступникам до магістратури про ТЗНК», де здобувачі мали можливість дізнатися про ТЗНК, результати якого будуть необхідними в 2024 році для вступу в магістратуру на всі спеціальності. Майбутні магістри долучилися до розмови із запрошеною гостею, пані Яніною Володимирівною Гончаренко, експертом відділу змісту оцінювання навчальних компетентностей Українського центру оцінювання якості освіти, професором кафедри вищої математики УДУ імені Михайла Драгоманова.

ТЗНК з Яніною Гончаренко 2024

Усі охочі мали змогу поставити запитання, що хвилюють майбутніх магістрів, які планують успішно пройти єдиний вступний іспит, та отримали на них вичерпні відповіді від Яніни Володимирівни.

ТЗНК з Яніною Гончаренко 2024

У ході консультації говорили про те, на що варто зважати, готуючись до тесту загальної навчальної компетентності; з’ясували, якими будуть зміст і структура вербально-комунікативного та логіко-аналітичного блоків тесту; розкрили деякі «секрети» виконання різних типів завдань.

ТЗНК з Яніною Гончаренко 2024

Висловлюємо вдячність ректорові університету академіку Віктору Андрущенку та проректору з наукової роботи професорові Григорію Торбіну за допомогу в запрошенні шановної колеги професора Яніни Гончаренко. Дякуємо нашому деканові Тарасу Олефіренку за сприяння в організації інтерактивної зустрічі з експертом УЦОЯО для студентів факультету з метою якісною підготовки до успішного складання іспитів у магістратуру. Адже кожен із наших випускників бакалаврату має значний потенціал для досягнення успіху. Анонсуємо також, що за ініціативи Тараса Олексійовича запроваджено систему консультацій до ЄВІ та ЄФВВ за кожною спеціальністю (Графік↓pdf).

ТЗНК з Яніною Гончаренко 2024

Щиро дякуємо шановній Яніні Володимирівни Гончаренко за змістовні інтерактивні консультації у супроводі презентативних матеріалів. Лекції для майбутніх магістрів (відеозаписи яких подано нижче) стали справжньою інтелектуальною подорожжю, що була спрямована на дослідження структури ТЗНК, актуалізацію навичок критичного читання та мислення, умінь аналізувати, працювати з довгими текстами, будувати причинно-наслідкові ланцюги, бачити за словами структуру міркувань, виділяти думки тощо. Здобувачі отримали корисні поради та зможуть ознайомитися із рекомендованими матеріалами, що значно полегшить підготовку до ТЗНК для успішного складання ЄВІ у 2024 році.

Рекомендовані матеріали: