Ви тут:  Головна Події До уваги поціновувачів дитячої літератури та шанувальників англійської мови!

До уваги поціновувачів дитячої літератури та шанувальників англійської мови!

Запрошуємо небайдужих до дитячої літератури та англійської мови взяти участь у роботі Круглого столу «Tales trip around the World». Зустріч відбудеться 23 лютого 2024 року о 12:30 в ауд. 10-10 Гуманітарного корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова (за адресою: м.Київ, вул. Олександра Кониського, 8/14).

Разом із учасниками ми подорожуватимемо народними і літературними казками світу, згадаємо відомих європейських авторів казок, будемо відгадувати літературні загадки, зробимо постановку казки англійською мовою!

Долучайтеся до захопливої подорожі через час і простір, яка не лише збагатить ваші знання та навички, але й надасть унікальну можливість відчути магію казок, перетнути межі звичайного та зануритися в атмосферу чарівності та спілкування, обміну думками, ідентифікації культурних особливостей та вдосконалення ваших навичок англійської мови через мистецтво та літературу.

Організатор заходу: кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій та дошкільній освіті Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

Координатор: професор Бернацька Олена Володимирівна

Круглий стіл 23.02.24