Ви тут:  Головна Події ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

ВасютінаОсіпова11 Вітаємо студентку 42 групи спеціальності «Початкова освіта» Осіпову Ілону Валеріївну, яка 11 квітня 2018 року посіла 2-ге місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта».
  Наукова робота «Формування дослідницьких умінь в учнів 4-го класу у процесі реалізації міжнародних проектів в умовах змішаного навчання» була виконана на кафедрі педагогіки та методики початкового навчання (науковий керівник – к.п.н., доцент Васютіна Тетяна Миколаївна).
  Ми щиро вдячні організаторам конкурсу Вінницькому державному педагогічному університету імені М.М.Коцюбинського: ректору ВДПУ к.п.н., доц. Н.І.Лазаренко, проректору з наукової роботи д.п.н., проф. А.М.Коломієць та декану факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв к.п.н., доц. Г.Г.Кіт за теплий прийом, об'єктивність і прозорість в оцінюванні наукових робіт.

ВасютінаОсіпова2

Висловлюємо глибоку вдячність ЗНЗ №304 Святошинського району м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій за надану можливість здійснювати експериментальне дослідження, а саме: директору Г.Є.Шуть, завучу початкової школи Є.М.Сидоркіну, вчителю Д.В.Губарєвій, усім учням 4-Г класу (2016-2017 н.р.) та їхнім батькам.

ВасютінаОсіпова3