Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до співпраці у рамках міжнародного проекту Україна-Норвегія

Запрошуємо до співпраці у рамках міжнародного проекту Україна-Норвегія

флаг Норвегия -Украина  З 16 по 20 квітня 2018 року на факультеті педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова з робочим візитом буде перебувати делегація викладачів університетського коледжу Південно-Східної Норвегії в рамках проекту "Впровадження демократичних цінностей в процес підготовки майбутнього вчителя початкової школи в Україні та Норвегії".
  У вівторок 17 квітня 2018 p. з 14:00 до 17:00 в ауд.4–2 по вул.Тургенєвській, 8/14 буде проведено спільний науково-методичний семінар для викладачів факультету та представників університетського коледжу Південно-Східної Норвегії. В рамках зазначеного семінару заплановані відкриті лекції доцента Секундера Алі "Демократія в предметах математичного циклу" та професора Лів Джемс "Демократія, діалог і комунікація в процесі підготовки вчителя початкової школи".
     Запрошуємо!