Ви тут:  Головна Події Доцент факультету Ольга Сова – володар міжнародної премії!

Доцент факультету Ольга Сова – володар міжнародної премії!

 

ГО "Грандів, рейтингів та номінацій", БО "Комітет з громадських нагород України" спільно з експертною радою повідомляють, що міжнародною премією "Культурна дипломатія" нагороджена Ольга Сова, Україна, художник, доцент кафедри образотворчого мистецтва педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Рішення про нагородження № 337 від 16 липня 2022 року.

 

Пані Ольга активно працює над розвитком співробітництва нашого університету з європейськими освітніми закладами, зокрема, кафедрою художньої освіти та Інститутом мистецтв Педагогічного університету імені Комісії народної освіти у Кракові (Польща), факультетом мистецтв і архітектури Вищої технічної школи (Катовіце, Польща), є організатором і членом журі численних міжнародних мистецьких конкурсів, підготувала для них наших студентів-переможців, серед яких – Анастасія Пілішко, Валерія Заіка та інші. 

 

Ми всі щиро вітаємо нашу викладачку з високою оцінкою та визнанням її внеску в міжнародне освітнє та мистецьке співробітництво. Пишаємося вами, пані Ольго, та бажаємо подальших професійних успіхів, натхнення та нових здобутків. Добра, здоров’я і миру! 

 

Ольга Сова доцент пф нпу

 

Ольга Сова Міжнародна премія 13.07.22