Ви тут:  Головна Події ВІТАЄМО З ВИПУСКОМ!

ВІТАЄМО З ВИПУСКОМ!

Щиро вітаємо випускників 2022 року Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів бакалавра і магістра! 

 

12 липня 2022 року о 14:00 в актовій залі Центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулась урочиста церемонія випуску 2022 року та вручення дипломів бакалаврам та магістрам спеціальностей 011 "Освітні, педагогічні науки", 012 "Дошкільна освіта", 013 "Початкова освіта", 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", 053 "Психологія" та ін.

 випуск 12.07.22 В.Гришко

 

випуск пф 12.07.22

 

Хвилиною мовчання гості та учасники зустрічі подякували нашим відважним захисникам, завдяки яким стало можливим проведення цього свята. Адже наші воїни кожного дня, щохвилини, цінною власного життя боронять Україну та дарують надію на світле майбутнє.

 

випуск пф 12.07.22

 

Під звуки Державного Гімну України було оголошено урочисте відкриття церемонії. Із вітальним словом до схвильованої аудиторії звернувся ректор університету академік Віктор Андрущенко. Присутнім були представлені високоповажні гості, надійні та мудрі наставники – проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін; проректор з міжнародних зв’язків професор Володимир Лавриненко; проректор із науково-педагогічної та адміністративно-господарчої роботи професор Микола Корець; начальник Навчально-методичного центру Ірина Маркусь; начальник центру по роботі з персоналом та начальник відділу кадрів професор Тетяна Жижко; прес-секретар служби ректорату та керівник піарслужби НПУ імені М. П. Драгоманова Тетяна Урись.

 

випуск 12.07.22 2

 

Виступив із привітаннями та звернувся зі словами вдячності до випускників нашого рідного педагогічного факультету декан професор Тарас Олефіренко.

 

Дипломи з відзнакою випускникам-відмінникам вручили особисто ректор університету академік Віктор Андрущенко та проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін.

 

Це святкове та сповнене яскравими враженнями остаточне підбиття підсумків спільної плідної роботи студентів і викладачів залишиться незабутнім спогадом у наших серцях. За створення особливого настрою дякуємо талановитим ведучим – Даніілові Клягіну та Анастасії Щербатюк.

 

випуск 12.07.22 2

 

Напередодні свята наші випускники скористались можливістю написати декілька теплих слів про наш університет, про рідний факультет і висловити свої почуття та враження від навчання, поділитися цілями, мріями і думками. У такий спосіб ми закарбували в пам’яті назавжди найкращі та найцінніші моменти студентського життя випускників 2022 року, які перебували в статусі драгоманівців. Ці постери було вручено ректорові Віктору Петровичу Андрущенку та деканам факультетів від студентів-випускників 2022 року, зокрема професору Тарасові Олексійовичу Олефіренку з щирістю і найкращими побажаннями.

 

випуск 12.07.22 2

 

випуск пф 12.07.22

 

Теплі слова-привітання та яскраві виконання прозвучали від випускників педагогічного факультету Тетяни Золотаренковідеозверненні) та факультету мистецтв Афелії Рустамової, що грала на скрипці твір Едварда Елгара «Salut d'Amour». Наш ведучий Даніїл Клягін, фіналіст музичного талант-шоу Х-Фактор, соліст Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України, також привітав випускників піснею, оскільки взимку отримав диплом магістра.

 

Афелія Рустамова 12.07.22Афелія Рустамова 12.07.22

 

Афелія Рустамова 12.07.22

 

Фінальна пісня для випускників прозвучала у виконанні особливого гостя – народного артиста України, всесвітньо відомого співака, соліста Metropolitan Opera, професора факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова по класу оперно-естрадного співу – Володимира Гришка!

 

випуск 12.07.22 В.Гришко

 

Ми щиро пишаємося вами, наші дорогі випускники. Ваші досягнення є результатом наполегливої праці, сумлінного навчання та прагнення до поставленої мети. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, щедрої долі, вірних друзів і невичерпної наснаги!

 

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Тож нехай вам щастить у нових звершеннях!

 

І пам'ятайте, що двері рідної альма-матер завжди залишаються відкритими для вас!

 

випуск 12.07.22 В.Гришко

 

Афелія Рустамова 12.07.22