Ви тут:  Головна Події Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів (семінар для здобувачів ОР Магістр)

Шановні студенти, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх спеціальностей Педагогічного факультету!

Запрошуємо вас на міжкафедральний навчально-методичний семінар «Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів». Зустріч проходитиме онлайн 17 листопада 2022 року о 14:00 на платформі Zoom.

семінар Акад доброчесність 10.11.22

План заходу:

🎓 Вступне слово професора Олени Валеріївни Матвієнко, голови комісії з академічної етики педагогічного факультету, заступниці декана з науки та міжнародних з'язків, завідувачки кафедри педагогіки та методики початкового навчання.

✔️ 📚 Теоретична частина:

🎓 Презентація теми "Академічна доброчесність як потужний ресурс для самовдосконалення на шляху до професійного успіху". Доповідає Степанчук Олена Вікторівна, аспірантка кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов педагогіічного факультету.

✔️ ✍️ Практична частина: 👩‍💻

🎓 Знайомство із програмою Unicheck (на прикладі мотиваційного листа з плагіатом демонструємо, як працює програма та види плагіату).

Спікери:

Олена Валеріївна Матвієнко, професор, голова комісії з академічної етики педагогічного факультету, заступниця декана з науки та міжнародних з'язків, завідувачка кафедри педагогіки та методики початкового навчання;

Дар'я Вячеславівна Губарєва, доктор філософії (PhD), доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання.

🎓 Розбір Есе. Правильність написання робіт. Доповідає професор Ганна Василівна Семеренко, завідувач кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов. Читає курс "Академічне письмо" для бакалаврів і магістрів спеціальностей Педагогічного факультету.

🎓 Обговорення. Підсумки.

👩‍💻 Модератор: Daria Hubarieva.

Тема: Міжкафедральний навчально-методичний семінар "Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів"

Дата: 17 листопада 2022 року

Час: 14:00 (Київ)

Підключитися до конференції Zoom можна за покликанням:

Код доступу: 847782