Ви тут:  Головна Події Семінар з академічної доброчесності перенесено!

Семінар з академічної доброчесності перенесено!

 

До уваги здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх спеціальностей Педагогічного факультету!

 

Повідомляємо, що міжкафедральний навчально-методичний семінар «Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів» переноситься на 24 листопада 2022 року. Зустріч проходитиме онлайн о 14:00 на платформі Zoom.

 

семінар Акад доброчесність 10.11.22 

План заходу:

🎓 Вступне слово професора Олени Валеріївни Матвієнко, голови комісії з академічної етики педагогічного факультету, заступниці декана з науки та міжнародних з'язків, завідувачки кафедри педагогіки та методики початкового навчання.✔️ 📚 Теоретична частина:

🎓 Презентація теми "Академічна доброчесність як потужний ресурс для самовдосконалення на шляху до професійного успіху". Доповідає Степанчук Олена Вікторівна, аспірантка кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов педагогіічного факультету.

 

✔️ ✍️ Практична частина: 👩‍💻

🎓 Знайомство із програмою Unicheck (на прикладі мотиваційного листа з плагіатом демонструємо, як працює програма та види плагіату).

Спікери:

Олена Валеріївна Матвієнко, професор, голова комісії з академічної етики педагогічного факультету, заступниця декана з науки та міжнародних з'язків, завідувачка кафедри педагогіки та методики початкового навчання;

Дар'я Вячеславівна Губарєва, доктор філософії (PhD), доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання.

 

🎓 Розбір Есе. Правильність написання робіт. Доповідає професор Ганна Василівна Семеренко, завідувач кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов. Читає курс "Академічне письмо" для бакалаврів і магістрів спеціальностей Педагогічного факультету.

 

🎓 Обговорення. Підсумки.

 

👩‍💻 Модератор: Daria Hubarieva.

Тема: Міжкафедральний навчально-методичний семінар "Академічна доброчесність як запорука якісної професійної підготовки студентів"

Дата: 24 листопада 2022 року

Час: 14:00 (Київ)


Підключитися до конференції Zoom можна за покликанням:

https://us02web.zoom.us/j/82564326106?pwd=eVRnWlJ3dTlUSFhueWxqc3FEZzdpQT09


Ідентифікатор конференції: 825 6432 6106
Код доступу: 847782