Ви тут:  Головна Події Абітурієнтові 2022 про професії «Тьютор», «Андрагог», «Герогог», «Коуч в освіті дорослих», «Консультант-дорадник у сфері освіти», «Івент-педагог»

Випускова кафедра педагогіки педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова презентує і запрошує на навчання за 4-ма Освітньо-професійними програмами (ОПП) магістерського і бакалаврського рівнів підготовки фахівців зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки:

1) «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг» (магістерська ОПП, 1 рік 4 міс.);
2) «Андрагогіка. Освіта дорослих» (магістерська ОПП, 1 рік 4 міс.);
3) «Педагогічне дорадництво» (магістерська ОПП, 1 рік 4 міс.);
4) «Педагогіка дозвілля» (бакалаврська ОПП, 3 роки 10 міс.).

освітні педагогічні науки вступ

На відео – презентація Освітньо-професійних програм випускової кафедри педагогіки педагогічного факультету Драгоманівського університету з інтерв’юванням професорсько-викладацького складу кафедри.

Результати бліц-опитування широкої громадськості щодо актуальності й затребуваності професій «Тьютор», «Андрагог», «Герогог», «Коуч в освіті дорослих», «Консультант-дорадник у сфері освіти», «Івент-педагог» в сучасному освітньому просторі.

Наступний День відкритих дверей кафедри педагогіки – 15 липня 2022 р. о 18.00 год.

Посилання на відеодзвінок: