Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця зі стейкхолдерами Онлайн-зустріч завідувача кафедри та гарантів освітніх програм спеціальності 013 Початкова освіта з начальником відділу акредитацій НПУ імені М.П. Драгоманова

17.05.2022 н.р. відбулася онлайн-зустріч завідувача кафедри педагогіки та методики початкового навчання професора Матвієнко О.В. і гарантів освітніх програм першого і другого рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта доцента Коханко О.Г. і доцента Янковської І.М. з начальником відділу акредитацій НПУ імені М.П. Драгоманова Григоренко І.В. На зустрічі розглядались питання щодо особливостей проведення акредитацій освітніх програм даної спеціальності, визначалися та узгоджувалися терміни їх проведення.

гаранти ОП 17.05.22 1