Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця зі стейкхолдерами Зустріч гарантів ОП «Початкова освіта» з колективом базового закладу проведення педпрактик Ліцею № 38 імені В.М.Молчанова (22.02.22)

22 лютого 2022 року відбулася зустріч гарантів освітніх програм «Початкова освіта» доцента Янковської І.М. та доцента Коханко О.Г., керівників практик від кафедри педагогіки та методики початкового навчання, здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова з педагогічним колективом базового закладу проведення педагогічних практик Ліцею № 38 імені В.М.Молчанова.

У рамках зустрічі стейкхолдер Гуменюк Олена Дмитрівна мотивувала майбутніх учителів до професійної діяльності, проаналізувала особливості їх діяльності в умовах НУШ та реаліях змішаного навчання. Крім того відбулося обговорення пропозицій щодо вдосконалення освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 013 Початкової освіти бакалаврського та магістерського рівнів.

стейкхолдери 22.02.22 1