Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця зі стейкхолдерами Міжкафедральний Воркшоп «Нова українська школа: результати моніторингу та перспективи успіху» (30.06.22)

30 червня 2022 року всі викладачі кафедри педагогіки і методики початкового навчання взяли участь у міжкафедральному семінарі «Нова українська школа: результати моніторингу та перспективи успіху» сумісно з колегами кафедри теорії і методики початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та вчителями-практиками міст Києва, Луцьку та шкіл Волинської області щодо підсумків і перспектив реалізації ідей НУШ за 4 роки її впровадження.

Інформаційний лист↓

Воркшоп Волинь 30.06.22 4

Заслуговують уваги виступи стейкхолдерів спеціальності «Початкова освіта» НПУ ім. М. Драгоманова, а саме:
Гуменюк Олени Дмитрівни – заступника директора з навчально-виховної діяльності НВК «Школа І –ІІІ ступенів № 38 – ліцей ім. В. М. Мовчанова» за темою: «Моніторинг результатів реформування початкової освіти в НУШ: проблеми і шляхи іх вирішення»;
Хомич Оксани Олександрівни – вчителя методиста ТОВ НВК «Новопечерська школа» за темою: «Креативний підхід у формуванні компетенностей учнів початкової школи в умовах розвитку НУШ»;
Стиранки Олени Василівни – вчителя початкових класів спеціалізованої школи І -ІІІ ступенів № 49 з поглибленим вивченням французької мови Шевченківського району м. Києва за темою: «Практична реалізація ідей НУШ: переваги і недоліки».

Воркшоп Волинь 30.06.22 4