Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця зі стейкхолдерами Розвиток соціальної компетентності молодших школярів (цикл тренінгів для вчителів; школа №13 ім. І. Хитриченка)

За підтримки НПУ ім. М.П. Драгоманова, Громадської організації «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПЕДАГОГІВ І ПСИХОЛОГІВ ПОЧАТКОВОЇ, ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» та директорки школи №13 ім. І. Хитриченка Ананьєвої Марії Миколаївни було розпочато цикл тренінгів для вчителів на тему: "Розвиток соціальної компетентності молодших школярів". Співпраця зі стейкхолдерами надає змогу провести ретельний аналіз усіх зацікавлених осіб та можливих ризиків, що виникають в освітньому процесі, а також наукової та практичної складової, що дозволяє вчасно відстежити будь-які зміни і звернути їх на свою користь.

Тож дякуємо за приємний початок співпраці освітніх установ!

Цикл тренінгів ПО шк 13 22.09.22